DZIŚ WYSZEDŁ CZWARTY ALBUM J BALVINA “COLORES”

Wyczekiwany czwarty album studyjny J Balvina dostępny od dziś! W dniu premiery „Colores” do sieci trafił nowy klip – do utworu „Amarillo”.

Colores” to następca wydanego w 2018 „Vibras”. Mistrz reggaetonu powraca do korzeni – na nowym albumie zdecydował się zaledwie na dwa featuringi (Mr. Eazi oraz Sky Rompiendo, z którym Balvin stale współpracuje producencko). Do singli promujących nowe wydawnictwo – „Rojo”, „Morado”, „Blanco” oraz „Amarillo” powstały klipy w reżyserii Colina Tilleya.
Z każdym hitem J Balvin zmienia zasady gryBillboard
Światowa supergwiazda  The New York Times
Skazany na miejsce wśród największych na światowej scenie – Pitchfork
Wokalista reggaeton, który stał się siłą napędową międzynarodowego popu – Rolling Stone
Kariera J Balvina to trwająca już dekadę parada hitów – Vulture
Album pojawił się w sprzedaży zaledwie kilka dni po tym, gdy J Balvin został najpopularniejszym artystą latin urban z największą liczbą #1 singli na Latin airplay chart – po tym, gdy „Bianco” trafiło na szczyt tego zestawienia w ubiegłym tygodniu. Artysta wyznacza drogę kolejnym przedstawicielom nowej szkoły reggaeton. Wizualną stroną „Colores” zajął się Takashi Murakami, który stworzył dziesięć kwiatków – każdy z nich reprezentuje inny utwór oraz inny kolor albumu.
J Balvin to jedna z największych gwiazd współczesnej muzyki. W 2019 wystąpił w segmencie otwierającym ceremonię Grammy, został nazwany Artystą roku przez „Premio Lo Nuestro” czwarty raz z rzędu, zdobył czwartą Latin Grammy, nagrodę Ulubiony Artysta Latino podczas American Music Award, jak również został pierwszym artystą reggaeton, który wystąpił w „Saturday Night Live” oraz na głównej scenie Coachelli i Lollapaloozy. Na początku 2020. artysta pojawił się także jako gość specjalny podczas Super Bowl LIV Halftime Show u boku Jennifer Lopez, gdzie zaśpiewał „Mi Gente”. Trafił też na okładkę „Billboard”. W 2019 J Balvin wystąpił na Open’er Festivalu.
J Balvin – „Colores” – tracklista:
1. Amarillo
2. Azul
3. Rojo
4. Rosa
5. Morado
6. Verde
7. Negro
8. Gris
9. Arcoíris
10. Blanco
Album na Spotify –

The Pop Hub

ZOBACZ WIĘCEJ

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *