Wspaniały, polski artysta Zbigniew Wodecki nigdy nie zniknie z naszej pamięci.. i całe szczęście, że jego twórczość wciąż jest pielęgnowana i promowana! Czas na świętowanie 70-tych urodzin muzyka!

Już 5 czerwca 2020 roku ruszy po raz trzeci festiwal “WODECKI TWIST FESTIWAL“, który potrwa aż trzy dni. W sieci pojawiły się pierwsze informacje dot. programu.

Pierwszego dnia będą specjalne chóry na krakowskim rynku, a w tym roku – instrumentem będzie fortepian. Jeśli jednak chodzi o tę kwestię, musimy trochę zaczekać na szczegółowe informacje. Tego samego dnia oraz kolejnego – szóstego czerwca – na scenie plenerowej “FORUM Przestrzenie” odbędą się koncerty otwarte między innymi z Voo VooTuliaNatalia Sikora oraz Cheap Tobacco. Zaś 7 czerwca odbędzie się wielka gala urodzinowa w “TAURON Arena Kraków” pod hasłem “DOBRZE, ŻE JESTEŚ” – pierwsi ujawnieni artyści, którzy zaśpiewają magiczne utwory Pana Zbigniewa to KayahSebastian Karpiel-BułeckaDaria ZawiałowAnia RusowiczMrozuRenata PrzemykGrażyna BrodzińskaAndrzej Lampert i Kasia Moś.

Bilety na koncert galowy są już dostępne do kupienia m.in. na ebilet.pl. Niedługo więcej informacji.