Najbliższa pełnia Księżyca wypada dzisiaj, 10 stycznia. To pierwsza pełnia Księżyca w 2020 roku, tym bardziej wyjątkowa, że tego dnia ma swoją premierę duet, którego nikt się nie spodziewał! Spotkanie artystów reprezentujących dwa zupełnie różne muzyczne światy, zaowocowało energetycznym utworem pod tytułem „Pełnia”. Smolasty, autor hitów takich jak „Fake Love”, „Uzależniony” czy „Raj”, zaprosił do współpracy jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek, obdarzoną wyjątkowym głosem Ewę Farną.

„Mega się cieszę, że Smolasty zaprosił mnie do współpracy, bo od razu wkręciłam się w ten numer. Na współpracę decyduję się zawsze dopiero na podstawie piosenki, konkretu, więc słysząc to byłam podekscytowana, że Smolasty pomyślał akurat o matce na rodzicielskim. Mam nadzieje, że moim fanom wpadnie w ucho tak jak mi – ja nie mogę się jej pozbyć od tygodnia.” – Ewa Farna o „Pełni”.

Teledysk obrazujący ten utwór ukaże się już o godzinie 15:00 na kanale YouTube Smolastego, razem z teledyskiem wystartuje przedsprzedaż drugiej oficjalnej płyty artysty „Pełnia”. Album w różnych pakietach zamówić będzie można na www.smolasty.com .

O nowej płycie, która ukaże się 9 marca (w dniu pełni), Smolasty mówi: „Pełnia” to podróż ku
odnalezieniu samego siebie. Mój nowy album to zbiór pisanych po zmroku utworów, oddających chęć życia pełnią i czerpania z niego tego co najlepsze.

Okładka i tracklista płyty zostaną ujawnione już wkrótce.