STADIONOWY PODSIADŁO!

Polski muzyk Dawid Podsiadło ma tylko 26 lat, od prawie ośmiu jest w show-biznesie, ale to co się z nim dzieje od około trzech lat… (pozytywna) masakra!

Po niesamowitym i wyprzedanym koncercie Dawida Podsiadły oraz Taco Hemingwaya – mowa oczywiście o Stadionie Narodowym w Warszawie, z września bieżącego roku – podejrzewano, że to nie ostatnie jego słowo. Wyszła niedawno reedycja albumu “Małomiasteczkowy”, między czasie pochwalił się, iż w przyszłym roku będzie powstawał nowy materiał, brał też duży udział w tworzeniu filmu kinowego “(Nie)znajomi“, zapowiedź przyszłorocznej trasy koncertowej “Leśna Muzyka… a teraz czas na dwa stadionowe koncerty!

Stadionowe koncerty odbędą się 13 czerwca 2020 roku w Gdańsku (Stadion Energa) oraz 20 czerwca we Wrocławiu(Stadion Wrocław). Przedsprzedaż biletów ruszy od 19 grudnia, a konkretniej: o godzinie 11:00 na Allegro, zaś sprzedaż ogólnopolska na koncert w Gdańsku rozpocznie się 20 grudnia o 11:00 na eBilet.pl – na show we Wrocławiu godzinę później tego samego dnia. Bilety będą imienne, a jeden użytkownik będzie mógł kupić maks. 4 sztuki.

Na tych wyjątkowych przedstawieniach będzie można usłyszeć po raz pierwszy nowe utwory, które będą na zbliżającym się albumie! Prawdopodobnie będą też goście specjalni, lecz kolejne informacje (i nowości) dowiemy się od niego od początku 2020 roku. Artysta zapewnił, iż będą niespodzianki!

No… chyba jesteście w szoku tak jak ja, czyż nie?:)

The Pop Hub

ZOBACZ WIĘCEJ

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *